ALBAR KİMYA
HAKKIMIZDA

1988 yılında Kocaeli Bölgesinde 40 m2’lik bir ofiste ALBAR TİCARET olarak endüstriyel temizlik ürünleri ve kimyasalları üzerine faaliyetlerine başlayan firmamız, 1994 yılında kurumsallaşma sürecini tamamlayarak ALBAR KİMYA Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi unvanını almıştır.

Büyüyen iş hacmine cevap verebilmek amacıyla, 1500 m2 kapalı; 1000 m2 açık alan olmak üzere toplam 2500 m2’lik yeni binasına 2007 yılında geçerek faaliyetlerine burada devam etmektedir.

Kendi sektöründe hizmet kalitesinin sürdürülebilir olması amacıyla konusunda uzman ve profesyonel kadrosu ile, müşteri memnuniyeti odaklı personel ekibi ile uluslararası kalitede laboratuvar kimyasalları, cihazları ve sarfları ile teknik kimyasallar, su ve atık su arıtma kimyasalları, proses kontrol ekipmanları temini ve anahtar teslim laboratuvar kurulumunu da kapsayan geniş ürün yelpazesinde satış, teknik servis, kurulum destek ve cihaz eğitimi hizmetlerini vermektedir.

ALBAR KİMYA, 30 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile müşteri talep ve beklentilerini zamanında, güvenilir kalitede, kalite ile orantılı fiyatlarla sürekli karşılamaktadır.